Honorowy Peszko. Dotrzymał słowa i ogolił się na łyso [WIDEO]

Data:

Sławomir Peszko powiedział, że jeżeli Polska awansuje do dalszej fazy mundialu, ogoli się na łyso. W obliczu zaistniałej sytuacji… dotrzymał słowa.

Przed meczem z Argentyną Sławomir Peszko, który oglądał mecz z wysokości trybun, zapowiedział, że jeżeli Polacy przejdą do kolejnej fazy mundialu, on ogoli się na łyso. Dokładnie tak się stało, a piłkarz Wieczystej Kraków postanowił wywiązać się ze swojej obietnicy.

– Szybki challenge dla wszystkich sympatyków reprezentacji Polski. Jeśli awansujemy, ścinam włosy do zera. Kto się dołącza do mnie? – mówił „Peszkin” przed starciem z ekipą z Ameryki Południowej.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać proces „postrzyżyn” byłego gracza reprezentacji Polski. – FIFA ma swojego Łysego i my też mamy swojego. Sławek Peszko dotrzymał słowa i po awansie Polski do kolejnej rundy mundialu oficjalnie dołączył do gangu łysoli – napisał Sebastian Staszewski, dziennikarz serwisu interia.pl na Twitterze.

Kolejny mecz na mundialu reprezentacja Polski zagra już w najbliższą niedzielę. Rywalem naszego zespołu w 1/8 finału Mistrzostw Świata będzie Francja, czyli obrońca tytułu. Przed zespołem prowadzonym przez Czesława Michniewicza kolejne trudne starcie.

WYBRANE DLA CIEBIE