Prowokacja w stronę Szczęsnego? Wymowny wpis na profilu UEFA [WIDEO]

Data:

Prowokacyjny wpis został opublikowany na oficjalnym, francuskim profilu UEFA. Jest skierowany w stronę Wojciecha Szczęsnego.

W 1/8 turnieju w Katarze biało-czerwoni zmierzą się z Francją. To bez wątpienia trudny rywal, który naszpikowany jest światowymi gwiazdami. Najlepszym zawodnikiem naszych najbliższych rywali jest Kylian Mbappe, gracz Paris Saint-Germain.

To starcie z tym zawodnikiem zapowiada się najciekawiej. Na przeciwko niego stanie nasz bohater podczas tych mistrzostw, czyli Wojciech Szczęsny. Popularny „Szczena” powstrzymał już Leo Messiego, więc z pewnością chciałby dołożyć do „kolekcji” także Mbappe.

Do rywalizacji pomiędzy napastnikiem a bramkarzem nawiązał oficjalny, francuski profil UEFA. Zamieszczono tam prowokacyjny wpis skierowany w stronę naszego golkipera.

Szczęsny vs Mbappe. Prowokacyjny wpis na profilu UEFA

Francuski profil UEFA zamieścił wideo, na którym widać bramkę Kyliana Mbappe z meczu Juventus-PSG. Zawodnik pokonał wówczas Wojciecha Szczęsnego podczas meczu rozgrywanego w ramach elitarnej Ligi Mistrzów. Warto przypomnieć, że Juventus nie zdołał wyjść z grupy i wiosnę spędzi w Lidze Europy.

We wpisie zacytowano również wypowiedź Szczęsnego, który podczas niedawnej konferencji prasowej oświadczył, że kluczem do powstrzymania Mbappe jest właśnie on. Trudno nie odbierać więc wspomnianej „wrzutki” jako zaczepki wobec naszego, niezwykle pewnego siebie, golkipera.

WYBRANE DLA CIEBIE