Krychowiak jak „Zidane”. Ta akcja mogła wam umknąć [WIDEO]

Data:

Grzegorz Krychowiak jak Zinedine Zidane? Do sieci trafiło nagranie z wczorajszego meczu Polski z Argentyną, na którym widać akcję naszego rodaka wzorowaną na legendarnym Francuzie.

Echa meczu Polski z Argentyną wciąż wybrzmiewają. Internet pełen jest nie tylko komentarzy, ale i rozmaitych filmów umieszczonych w mediach społecznościowych.

Jeden z nich w ostatnich godzinach zyskuje coraz większą popularność. Widać na nim akcje przeprowadzoną przez naszą reprezentację podczas starcia z ekipą z Ameryki Południowej. Jej bohaterem jest Grzegorz Krychowiak.

Popularny „Krycha”, który reprezentuje barwy klubowe saudyjskiego Al-Shabab, postanowił zabawić się w Zinedine’a Zidane’a. Niestety, zważając na to, że Krychowiaka od Francuza dzieli kilka klas, akcja zakończyła się dość zabawnie.

Krychowiak jak Zidane? Nagranie podbija sieć

Na wspomnianym filmie widać, jak Grzegorz Krychowiak przejmuje piłkę w środku polu, a następnie decyduje się na sztuczkę techniczną, z której słynął Zinedine Zidane. Mowa rzecz jasna o tzw. „rulecie”, którą do perfekcji opanował Francuz.

Niestety dla naszego zawodnika, ruleta nie do końca się udała. Krychowiak potknął się, a następnie upadł na murawę. Po chwili piłkę przejął inny z naszych zawodników, który został przewrócony przez jednego z Argentyńczyków.

Film szybko zyskuje na popularności. Z Tik-Toka trafił na Twittera, a można spodziewać się, że to dopiero początek wędrówki po serwisach społecznościowych.

WYBRANE DLA CIEBIE