Takim składem zagramy z Francuzami? Jedno z nazwisk może wkurzyć kibiców

Data:

Serwis sport.pl opublikował prawdopodobną jedenastkę naszej reprezentacji na mecz z Francją. Jedno z nazwisk w zespole Czesława Michniewicza może zirytować kibiców.

Już dziś nasza reprezentacja zmierzy się z Francją w meczu 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Przed nami niezwykle trudne spotkanie. Rywal jest bowiem nie byle jaki. Francuzi to aktualny mistrz świata, obrońca tytułu. To zespół, który ma w swoim składzie gwiazdy światowego formatu.

Możemy oczywiście sprawić niespodziankę, ale polscy kibice raczej podchodzą do tego z dystansem. Zastanawiają się natomiast, jakim składem zagramy podczas rywalizacji z drużyną prowadzoną przez Didiera Deschampsa.

Serwis sport.pl podaje, że poznał prawdopodobną jedenastkę naszego zespołu na mecz z Francuzami. W zespole jest jedno nazwisko, które może zirytować lub zaniepokoić kibiców.

Takim składem zagramy z Francją w meczu 1/8 finału?

Sport.pl podaje, że w bramce, co oczywiście zrozumiałe, zagra Wojciech Szczęsny, natomiast linię obrony tworzyć będą Cash, Glik, Kiwior oraz niezwykle solidny podczas turnieju – Bereszyński.

W pomocy zagrają z kolei Frankowski, Krychowiak, Zieliński oraz Bielik. Co do tego ostatniego kibice mają najwięcej obaw. Zawodnik angielskiego Birmingham City w meczu z Argentyną raczej nie pomagał swoim kolegom na murawie, momentami był bardzo „elektryczny”. Fani obawiają się, że w starciu z równie mocny, jeśli nie mocniejszym rywalem, Bielik po prostu może nie podołać. Popularny „Bielon” to jednak zawodnik z inklinacjami defensywnymi, dlatego w taktyce Michniewicza spełnia on ważną funkcję.

Do ataku Michniewicz desygnować ma dwóch napastników, czyli Roberta Lewandowskiego oraz – mającego mu pomagać – Arkadiusza Milika.

WYBRANE DLA CIEBIE