Lewandowski strzelił karnego za… drugim razem. Jego reakcja mówi wszystko

Data:

Polska przegrała z Francją 1-3 w meczu 1/8 finału. Gol dla naszej drużyny padł jednak w dramatycznych okolicznościach. Reakcja strzelca, Roberta Lewandowskiego, mówi wszystko.

Bramki dla Francuzów zdobyli Giroud oraz dwukrotnie, już po przerwie, Mbappe. Jedyne trafienie dla naszego zespołu zanotował Robert Lewandowski, który zdobył gola z rzutu karnego już w doliczonym czasie gry.

Bramka dla naszego zespołu padła w dramatycznych okolicznościach. Karny Roberta Lewandowskiego musiał bowiem zostać powtórzony. Za pierwszym razem bramkarz Francuzów, Hugo Lloris, za wcześniej wyszedł bowiem z bramki i złamał w ten sposób przepisy. Obronił jednocześnie strzał „Lewego”.

Za drugim razem Lewandowski wykorzystał jedenastkę i pewnie, posłał piłkę do siatki. Lloris rzucił się w zupełnie inny róg.

Lewandowski wykorzystał karnego. Jego reakcja mówi wszystko

Gdy Lewandowski zdobył gola, jego reakcja była wielce wymowna. Polak zachował się bowiem w taki sposób, jakby spadł mu z serca bardzo ciężki kamień. Wystarczy spojrzeć na zachowanie naszego kapitana.

Kończymy swoją przygodę z mundialem, jednak odpadamy z niego z honorem. Styl gry był bowiem dużo lepszy od tego, który prezentowaliśmy w starciu z Argentyną.

WYBRANE DLA CIEBIE