To był miły wywiad dla „Lewego”. Nagle dostał pytanie, na które nie chciał odpowiedzieć wprost

Data:

Robert Lewandowski udzielił wywiadu hiszpańskiemu portalowi „Relevo”. Podczas rozmowy dostał trudne pytanie od dziennikarza.

Reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mundialu. Wraz z odpadnięciem naszej drużyny przygodę ze światowym czempionatem zakończył także Robert Lewandowski. Nasz kapitan podczas mistrzostw świata zdobył dwie bramki. Pierwsze trafienie zanotował w starciu z Arabią Saudyjską, natomiast drugie w meczu 1/8 finału z Francją.

Teraz gracz naszej reprezentacji będzie mógł odpocząć, a resztę turnieju obejrzeć przed telewizorem. Lewandowski, w rozmowie z „Relevo”, ujawnił, że w dalszej części mundialu będzie kibicował Hiszpanom, czyli drużynie, w której występuje wielu jego kolegów z FC Barcelony.

W trakcie wywiadu „Lewy” otrzymał jednak trudne pytanie, na które nie chciał odpowiedzieć jednoznacznie.

Robert Lewandowski dostał trudne pytanie podczas wywiadu

Dziennikarz „Relevo” chciał dowiedzieć się bowiem, czy Robert Lewandowski zagra jeszcze kiedykolwiek na mundialu. Do tego oczywiście potrzebny awans naszej reprezentacji na turniej, jednak – w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia – także chęć samego zainteresowanego.

Okazuje się, że to pytanie było dla Lewandowskiego bardzo trudne. Napastnik FC Barcelony nie chciał bowiem złożyć jasnej deklaracji w tej sprawie. Raczej kluczył i uciekał od jednoznacznej odpowiedzi.

– Fizycznie nie boję się tego, co będzie za cztery lata. Nie byłoby to żadnym problemem. Ale jest więcej rzeczy, nawet poza samą piłką nożną. Myślę, że sportowo i fizycznie dałbym radę, ale będę musiał ocenić i zdecydować, czy nadal będzie mi to dawało szczęście. Trudno mi to teraz powiedzieć – uciął temat Robert Lewandowski.

WYBRANE DLA CIEBIE