Niespodziewana deklaracja Grosickiego. Ujawnił ją Stanowski!

Data:

Kamil Grosicki zaliczył udane wejście na murawę w meczu z Francją. Po spotkaniu złożył niespodziewaną deklarację. Ujawnił ją Krzysztof Stanowski.

Kamil Grosicki pojawi się na murawie w końcówce meczu z Francją, jednak zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Piłkarz Pogoni Szczecin szalał na skrzydle, a kibice żałowali, że nie zobaczyliśmy go na boisku wcześniej.

Po zakończonym spotkaniu „Grosik” złożył niespodziewaną, wówczas niepubliczną deklarację. Ujawnił ją jednak Krzysztof Stanowski, który podczas mundialu przebywał blisko naszej reprezentacji i miał dostęp do wielu ciekawych informacji.

Stanowski zamieścił wpis na Twitterze, gdzie przekazał słowa Kamila Grosickiego. Dla wielu kibiców mogą być one zaskakujące, a Stanowski zastrzega, że być może należy traktować je jako żart.

Grosicki złożył niespodziewaną deklarację. Ujawnił ją Krzysztof Stanowski

Okazuje się, że Kamil Grosicki, w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim, przyznał, że nie zamierza rozstawać się z reprezentacją Polski.

– Stano, weź tam powiedz, że ja jeszcze nie kończę. Teraz pukniemy eliminacje Euro, a potem turniej i pomyślimy co dalej – powiedział „Grosik” cytowany przez Stanowskiego. – Kamil Grosicki. Tak tylko przekazuję – dodał „Stano”, który podkreślił, że w mecz z Francją zawodnik „Portowców” dał bardzo dobrą zmianę.

WYBRANE DLA CIEBIE