Na mundialu zagrał tylko raz, ale jest bliski transferu! Polak dogadany z nowym klubem

Data:

Michał Skóraś, zawodnik Lecha Poznań i reprezentacji Polski, to najprawdopodobniej kolejny piłkarz, który zmieni klub po mundialu. Pomocnik, według doniesień mediów, ma być dogadany z nowym pracodawcą.

Michał Skóraś na mundial zagrał tylko raz. Pomocnik poznańskiego Lecha wszedł w drugiej połowie meczu z Argentyną i wykazywał się dużą ochotą do gry. Niestety, w tamtym spotkaniu reprezentacja Polski prezentowała jednak wyjątkowo defensywny futbol, który dla gracza ofensywnego, jakim jest Skóraś, był wyjątkowo niesprzyjający.

Pomocnik, który ma za sobą niezwykle udaną rundę w Lechu Poznań, budzi spore zainteresowanie zagranicznych klubów. Okazuje się, że z jednym z nich, przynajmniej według tego, co przekazują media, ma być już dogadany.

Jakiś czas temu pisał o tym portal „Il Resto del Carlino”, a teraz te doniesienia powiela FootballScout. Zdaniem dziennikarzy tych mediów Skóraś miałby niebawem przenieść się do Serie A.

Skóraś o krok od zmiany klubu?

Wspomniane media donoszą, że Michał Skóraś jest już po słowie z występującą w Serie A Bologną. To zespół, którego barwy reprezentuje już inny Polak, czyli bramkarz, Łukasz Skorupski.

FootballScout podaje, że włoski klub chce, aby pomocnik dograł sezon do końca w barwach Lecha Poznań, a w lecie, podczas okienka transferowego, związał się z Bologną i przeniósł do Włoch.

Bologna, według doniesień włoskich mediów, ma zapłacić za Skórasia trzy miliony euro. Byłby to kolejny, wysoko wytransferowany za granicę, zawodnik poznańskiego Lecha.

WYBRANE DLA CIEBIE