Szczęsny upokorzony. Jego reakcja przy tym golu dla Napoli mówi wszystko [WIDEO]

Data:

SSC Napoli zdemolowało Juventus Turyn aż 5-1 w meczu na szczycie włoskiej Serie A. Wojciech Szczęsny został wyjątkowo upokorzony.

To była prawdziwa demolka. SSC Napoli nie dało żadnych szans Juventusowi Turyn w meczu na szczycie w ramach rozgrywek włoskiej Serie A. Gracze spod Wezuwiusza zaaplikowali swoim rywalom aż pięć bramek, a ci odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem.

Wyjątkowo gorzką pigułkę musiał przełknąć bramkarz Juventusu Turyn oraz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny. „Szczena” aż pięć razy wyciągał piłkę z siatki, a jego wyraz twarzy mówił wszystko. Golkiper był wyjątkowo zrezygnowany.

Zachowanie Polaka przy jednej z bramek dodatkowo świadczy o tym, jak bezradny był Juventus Turyn w rywalizacji z Napoli. Wojciech Szczęsny przy strzale bowiem nawet nie zareagował.

Wojciech Szczęsny upokorzony w meczu z Napoli

Aby zdać sobie sprawę z tego, jak Wojciech Szczęsny czuł się w meczu z Napoli wystarczy zobaczyć trafienie na 3-1 dla ekipy z Neapolu. Wówczas piłkę do bramki skierował Amir Rrahmani.

Zawodnik otrzymał podanie w pole karne, a następnie huknął w stronę bramki strzeżonej przez naszego rodaka. Zachowanie Szczęsnego było wymowne, ponieważ Polak nawet nie podjął próby interwencji. Po prostu przepuścił strzał.

Mecz zakończył się triumfem Napoli 5-1. Gole dla zespołu gospodarzy zdobywali: Osimhen (x2), Kwaracchelia, Rrahmani oraz Elmas. Jedyne trafienie dla drużyny „Starej Damy” zanotował Angel Di Maria po asyście Arkadiusza Milika.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE