Na takiego gola czekaliśmy! Arkadiusz Milik z pięknym trafieniem dla Juventusu [WIDEO]

Data:

Na ten moment musieliśmy czekać wiele tygodni. Arkadiusz Milik znów trafił do Juventusu. Była to bramka bardzo ładna, choć ostatecznie nie dała zwycięstwa w meczu z Atalantą Bergamo. Gola możecie zobaczyć poniżej.

Arkadiusz Milik na ligowego gola czekał od końca zeszłego roku. Po drodze co prawda były trafienia w Pucharze Włoch, ale gola w Serie A poprzednio strzelił jeszcze jesienią 2023 roku.

Juventus przez dłuższy czas, jako jedyna drużyna z czołówki Serie A, miała nadzieję na rzucenie wzywania rozpędzonemu Interowi Mediolan. Marzenia o mistrzostwie trzeba będzie jednak odłożyć na bok. Juve bowiem od końca stycznia wpadło w wyraźny dołek. Arkadiusz Milik i koledzy wygrali jedynie jedno z siedmiu ostatnich ligowych spotkań.

Liczono, że w niedzielę uda się wygrać u siebie z Atalantą Bergamo. Do przerwy prowadzili jednak goście. Juventus do wyrównania doprowadził w 66.minucie, a cztery minuty później było już 2:1. Autorem tego gola był Arkadiusz Milik. Jego trafienie zamieszczamy na wideo poniżej.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Gola wyrównującego dla Atalanty Bergamo zdobył bowiem w 75.minucie Koopmeiners. Po tej kolejce Juventus spadł na 3.miejsce w ligowej tabeli. Drugi jest AC Milan, a niepodzielnym liderem jest Inter Mediolan.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE