Zieliński z przepięknym golem. Gest, który wykonał bramkarz mówi wszystko [WIDEO]

Data:

Piotr Zieliński zdobył wspaniałego gola dla SSC Napoli w meczu przeciwko Udinese. Po bramce zanotowanej przez Polaka wymowny gest wykonał golkiper drużyny gości.

Mecz Napoli z Udinese dostarczył kibicom wielu emocji. W spotkaniu Serie A padło bowiem aż pięć bramek. Autorem jednej z nich był nasz rodak, Piotr Zieliński, który już niebawem wraz z reprezentacją wyjedzie na mundial do Kataru.

Drużyna z Neapolu strzelanie rozpoczęła już w 15. minucie gry. Wówczas futbolówkę do bramki strzeżonej przez Silvestriego skierował napastnik Napoli Osimhen. Piętnaście minut później jego wyczyn powtórzył wspomniany Zieliński.

Nasz rodak w perfekcyjny sposób przyjął sobie piłkę w polu karnym, nawinął obrońcę, jak spaghetti na widelec, a następnie, z wyjątkową precyzją, posłał futbolówkę do siatki.

Zieliński z przepięknym golem. Wymowny gest bramkarza

Po bramce Piotra Zielińskiego wymownie zachował się bramkarz Udinese – Silvestri. Golkiper był bowiem wyraźnie zrezygnowany. Po puszczonej bramce ukląkł na kolana, a następnie szeroko, w swoistym geście rozpaczy, rozłożył ręce. Można to zobaczyć na poniższym nagraniu. Trudno mu się zresztą dziwić, uderzenie Zielińskiego było na tyle precyzyjne, że bramkarz nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Mecz Napoli z Udinese, notabene byłym klubem Zielińskiego, zakończył się triumfem drużyny z Neapolu 3-2. Zespół popularnego „Ziela” prowadził nawet 3-0, jednak gracze Udine zdobyli dwie bramki pod koniec meczu. Nie starczyło im jednak czasu na doprowadzenie do remisu.

WYBRANE DLA CIEBIE