Dramat Drągowskiego! Bramkarz doznał makabrycznej kontuzji. Koniec snów o mundialu

Data:

Dramat Bartłomieja Drągowskiego. Bramkarz włoskiej Spezii doznał kontuzji w meczu Serie A. Wiele wskazuje na to, że wykluczy go to z wyjazdu na mundial.

Do zdarzenia z udziałem Drągowskiego doszło w 41. minucie spotkania. Spezia mierzyła się na wyjeździe z Hellas Werona. Nasz rodak zderzył się z Kevinem Lasagną i doznał makabrycznej kontuzji.

W efekcie Drągowski został zniesiony z boiska na noszach. Na ten moment nie wiadomo, jakiej kontuzji doznał polski bramkarz. Niewykluczone jednak, że doszło nawet do złamania kostki.

Drągowski z makabryczną kontuzją. Polak nie pojedzie na mundial?

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele informacji na temat kontuzji Drągowskiego. Niektórzy twierdzą, że kontuzja wykluczy Polaka z udziału na zbliżających się mistrzostwach świata. Popularny „Drążek” był bowiem jednym z trzech golkiperów, których Czesław Michniewicz powołał do oficjalnej kadry.

Niewykluczone, że Czesław Michniewicz na miejsce Drągowskiego powoła Kamila Grabarę, czyli golkipera występującego w duńskim zespole FC Kopenhaga. Grabara był w szerokiej kadrze, jednak miejsce w ścisłej się dla niego nie znalazło. Teraz, w obliczu nieszczęścia Drągowskiego, ma szansę pojechać do Kataru.

WYBRANE DLA CIEBIE