Bereszyński właśnie zapracował na transfer do wielkiego klubu? Piłkarz bliski przenosin

Data:

Bartosz Bereszyński to jeden z najmocniejszych punktów naszej reprezentacji podczas mundialu w Katarze. Wiele wskazuje na to, że piłkarz dobrą dyspozycją na turnieju zapracował na transfer do lepszego klubu.

Popularny „Bereś” to podczas trwającego turnieju jeden z najlepszych zawodników naszej kadry. Zawodnik Sampdorii Genua wygląda perfekcyjnie w defensywie. Nigdy nie jest spóźniony i zawsze wykazuje się dużą pewnością w swoich interwencjach.

To rzecz jasna nie umyka uwadze ekspertów czy komentatorów, którzy doceniają występy Polaka. – Uśredniając występy z Meksykiem i Arabią, doceniając LEGENDARNY występ Szczęsnego czy konkrety Lewandowskiego, to Bartosz Bereszyński najlepszym piłkarzem Polski na tym turnieju. I nie słyszę sprzeciwu – pisał niedawno na Twitterze dziennikarz Weszło.com, Damian Smyk.

Bereszyński właśnie zapracował na transfer do wielkiego klubu?

W obliczu dobrych występów Bereszyńskiego w Serie A, które zostały potwierdzone równie dobrą grą podczas mundialu, coraz głośniej mówi się o transferze Polaka. Zawodnik Sampdorii poważnie zainteresowana jest bowiem AS Roma, czyli ekipa, którą prowadzi obecnie legendarny Jose Mourinho.

Ekipa z Rzymu plasuje się obecnie na siódmej pozycji w tabeli włoskiej ekstraklasy, aczkolwiek do drugiego miejsca traci zaledwie pięć punktów. Bereszyński miałby być solidnym wzmocnieniem linii defensywnej klubu ze stolicy Włoch.

Kontrakt „Beresia” z Sampdorią wygasa w 2025 roku. Oznacza to, że AS Roma musiałaby wyłożyć za Polaka żywą gotówkę. Serwis Transfermarkt wycenia naszego rodaka na 3 miliony euro, jednak należy spodziewać się, że klub z Genui z pewnością zażądałby dużo wyższej kwoty.

WYBRANE DLA CIEBIE