Jakub Kiwior o krok od transferu! Dołączy do innego Polaka

Data:

Jakub Kiwior jest bliski transferu do nowego klubu. Informacje w tej sprawie podaje dziennik „La Repubblica”.

Jakub Kiwior to jeden z wygranych mundialu w Katarze. Nasz obrońca zaprezentował się dość solidnie, nie licząc pojedynczych wpadek, które – na jego szczęście – nie zakończyły się bramką dla rywali reprezentacji Polski.

Już podczas turnieju w sieci pełno było plotek dotyczących potencjalnego transferu Jakuba Kiwiora do innego klubu. Obecnie piłkarz występuje we włoskiej Spezii, jednak zainteresowanie nim wyrażają także inne ekipy z włoskiej ekstraklasy.

Włoski dziennik „La Repubblica” podaje, że Jakub Kiwior znalazł się na celowniku czołowego włoskiego klubu. Jeżeli transfer dojdzie do skutku, wówczas zostanie klubowym kolegą innego Polaka.

Jakub Kiwior o krok od zmiany klubu!

Włoskie medium podaje, że Jakub Kiwior miałby przenieść się do SSC Napoli. Oznaczałoby to, że defensor reprezentacji Polski zostanie klubowym kolegą gwiazdy biało-czerwonych, Piotra Zielińskiego.

Co więcej, „La Repubblica” podaje, że SSC Napoli miało już nawet poczynić pierwsze, formalne kroki ws. wykupienia Jakuba Kiwiora ze Spezii Calcio. Podobno w najbliższym czasie zostanie złożona oferta za Polaka.

Napoli zamierza złożyć ofertę w wysokości 15 milionów euro. Czy Spezia ją zaakceptuje? W tym momencie trudno powiedzieć, jednak zainteresowanie Kiwiorem staje się tak duże, że klub może mieć duży problem z zatrzymaniem polskiego defensora w zespole.

WYBRANE DLA CIEBIE