Puchacz może wrócić do kadry! Ma zmienić klub i wreszcie zacząć grać

Data:

Tymoteusz Puchacz może niebawem zmienić klub. Tak donosi jeden z niemieckich dziennikarzy. Jeżeli młody defensor wreszcie zacznie regularnie grać, może wrócić do reprezentacji Polski.

Przygoda Tymoteusza Puchacza z Unionem Berlin, choć zapowiadała się całkiem obiecująco, jest jednym wielkim niewypałem. Polak albo siedzi na ławce rezerwowych, albo na trybunach i jedynie od wielkiego dzwonu zakłada trykot niemieckiego zespołu. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by miało to ulec zmianie.

Światełkiem nadziei wydawało się wypożyczenie do tureckiego Trabzonsporu, gdzie były gracz Lecha Poznań mógł liczyć na regularne występy. Zdobył nawet z tym zespołem mistrzostwo kraju, jednak koniec końców wrócił do Niemiec, gdzie ponownie „przyrósł” do ławki rezerwowych.

Okazuje się jednak, że ta sytuacja może ulec zmianie. Jak donosi bowiem niemiecki dziennikarz Florian Plettenberg „Puszka” jest bliski zmiany pracodawcy.

Puchacz bliski zmiany klubu! Wróci do kadry?

Plettenberg uważa, że Puchacz już niebawem przeniesie się do włoskiej Serie B. Usługami Polaka jest bowiem zainteresowana Venezia, w której barwach występuje niż inny zawodnik z naszego kraju, czyli Przemysław Wiśniewski, były defensor Górnika Zabrze.

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu meczyki.pl, informuje z kolei, że w przypadku Puchacza możliwy jest też transfer do Grecji. Zainteresowanie bocznym obrońcą wyraża Panathinaikos Ateny, czyli klub legenda tamtejszej ligi. Mówi się jednak, że to do Włoch jest Puchaczowi najbliżej. Sama Venezia jest również bardziej zdeterminowana do pozyskania „Puszki”.

Na którą z opcji zdecyduje się Puchacz? Na ten moment każda z nich wydaje się rozsądniejsza niż spędzenie kolejnej rundy w Niemczech. Ponadto, dzięki transferowi i regularnej grze, Puchacz może wrócić do reprezentacji Polski.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.