Papszun będzie wściekły na Bońka. Wystarczyła jedna wypowiedź

Data:

Marek Papszun może pogniewać się na Zbigniewa Bońka. Chodzi o wypowiedź byłego prezesa PZPN w programie „Prawda Futbolu”.

Marek Papszun to jeden z kandydatów do objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Szkoleniowiec, który obecnie prowadzi Raków Częstochowa, przyznał zresztą niedawno, że jest gotowy do objęcia tej posady.

– Jeżeli chodzi o mnie, to ja się czuję gotowy do takiej roli. Uważam, że nie jest dla mnie za wcześnie. Niektórzy selekcjonerzy naszej reprezentacji nie mieli wielkiego doświadczenia, jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia czy trofea w Polsce, a dobrze radzili sobie z kadrą. Uważam, że już obecnie byłbym gotowy do przejęcia takiej funkcji – mówił Papszun w rozmowie z weszlo.com.

W obliczu tych słów Papszun może więc pogniewać się na Zbigniewa Bońka. Były prezes PZPN przedstawił bowiem nieco inną opinię w programie „Prawda Futbolu” Romana Kołtonia emitowanym w serwisie YouTube.

Papszun będzie wściekły na Bońka?

Zbigniew Boniek w rozmowie z Romanem Kołtoniem powiedział, że nie wiem czy Marek Papszun jest już gotowy do objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski.

– Papszun to na pewno ciekawy trener. Pytanie jednak, jak poradziłby sobie w kadrze, bo selekcjoner to też psycholog. Zawodnicy przyjadą w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek do obiadu, a w czwartek masz mecz. Będzie niewiele jednostek treningowych – powiedział „Zibi”.

Na tym jednak nie koniec. Boniek oświadczył bowiem, że Papszun mógłby objąć stanowisko trenera biało-czerwonych, ale dopiero za jakiś czas. – Uważam jednak, że Papszun to bardzo ciekawa kandydatura, ale może tak za pięć lub sześć lat – powiedział.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE