Absolutny hit! Były piłkarz Barcelony oraz Feyenoordu prowadzi rozmowy z Pogonią Szczecin

Data:

Według informacji, które przekazał popularny serwis „Weszło.com” Pogoń Szczecin prowadzi zaawansowane rozmowy z Edgarem Ié, byłym piłkarzem takich klubów jak Barcelona czy Feyenoord Rotterdam oraz jednokrotnym reprezentantem Portugalii.

Środkowy obrońca od roku pozostaje zawodnikiem z kartą na ręku. Jego karierę zahamowały liczne kontuzje. W związku z tym musiał rozstać się z ostatnim pracodawcą, czyli Trabzonsporem.

Dyrektor sportowy Pogoni w niedawno udzielanym wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” przyznał, że w Szczecinie jest plan sprowadzenia środkowego obrońcy. Rozmowy z Edgarem Edgar Ié są ponoć na zaawansowanym etapie i wkrótce możemy spodziewać się potwierdzenia tego ruchu.

28-latek jest wychowankiem Sportingu Lizbona. Później przeszedł do rezerw Barcelony. Zdołał nawet zanotować jeden występ w seniorskiej drużynie katalońskiego giganta. Edgar jesienią 2017 roku zadebiutował w reprezentacji Portugalii w towarzyskim meczu przeciwko Arabii Saudyjskiej. Była to nagroda za bardzo dobre recenzje zbierane wówczas za grę we francuskim Lille.

Jeśli Pogoń doprowadzi sprawę do pozytywnego rozstrzygnięcia, będzie to absolutny hit. Piłkarz z tak bogatym CV niecodziennie trafia do Ekstraklasy. Edgar Ié ma na swoim koncie m.in. 55 spotkań w lidze tureckiej i 51 w Ligue 1.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE