Skandal w meczu Atletico-Barcelona. Kibice zwracają uwagę na jedną rzecz [WIDEO]

Data:

Do skandalicznej sytuacji doszło w końcówce meczu pomiędzy Atletico Madryt a FC Barceloną. Kibice zwracają jednak uwagę na jedną kwestię w starciu pomiędzy Ferranem Torresem a Stefanem Saviciem.

Atletico Madryt ostatecznie przegrało z FC Barceloną 0-1. Blaugrana, po golu Dembele w 22. minucie spotkania, zgarnęła niezwykle ważne trzy punkty. Mecz był niezwykle zacięty, a zawodnicy nie szczędzili sobie ostrych starć.

Prawdziwe apogeum miało miejsce w samej końcówce meczu. W doliczonym czasie gry starli się bowiem Ferran Torres, gracz FC Barcelony oraz Stefan Savić, defensor Atletico Madryt. Potyczka zawodników wyglądała niczym bójka fighterów bijących się w klatce MMA.

Torres złapał bowiem Savicia za głowę, a następnie zaczął przewracać go na murawę. Po chwili rozpętała się awantura. Do akcji wkroczył jednak arbiter, który wyrzucił z boiska zarówno jednego, jak i drugiego piłkarza.

Z boiska powinien wylecieć wyłącznie Ferran Torres?

Cała akcja jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Niektórzy kibice twierdzą, że na czerwoną kartkę zasłużył wyłącznie Ferran Torres, który był prowodyrem całego zajścia. Fani uważają, że to on zainicjował całą sytuacją, a Savić jedynie bronił się przed jego atakiem.

Sędzia uznał jednak, że zarówno jeden, jak i drugi gracz dołożyli od siebie na tyle dużo, iż należy podziękować im za występ. W efekcie czerwone kartki obejrzeli Torres i Savić.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE