Współpracownik Kuleszy ujawnia kogo wybierze prezes. Nie ma żadnych wątpliwości

Data:

Serwis sport.tvp.pl porozmawiał z bliskim współpracownikiem Cezarego Kuleszy. Przedstawiciel PZPN nie chciał ujawnić swojej tożsamość, wskazał jednak kogo, według jego wiedzy, wybierze prezes na selekcjonera reprezentacji Polski.

Trwa serial związany z wyborem selekcjonera reprezentacji Polski. Drużyna narodowa biało-czerwonych wciąż pozostaje więc bez szkoleniowca. Kto zastąpi Czesława Michniewicza na tym stanowisku?

Opcji jest wiele jednak według czołowych polskich dziennikarzy „na placu boju” pozostało trzech szkoleniowców. Są to Vladimir Petković, Paulo Bento oraz Herve Renard. Ostatni wciąż ma ważną umowę z reprezentacją Arabii Saudyjskiej dlatego PZPN, chcąc go zatrudnić, musiałby zapłacić kwotę odstępnego.

Teraz głos w tej sprawie zabrał bliski współpracownik prezesa PZPN, który nie chciał ujawnić swojej tożsamości. Zdradził jednak kogo – według jego wiedzy – wybierze jego przełożony na selekcjonera reprezentacji Polski.

Pracownik PZPN ujawnia kogo wybierze Kulesza na selekcjonera

Pracownik PZPN przyznaje, że Kulesza mówiąc o zatrudnieniu polskiego szkoleniowca chce zmylić trop. Potwierdzał to zresztą niedawno Mateusz Borek podkreślając, że prezes PZPN celowo wprowadza w błąd dziennikarzy oraz kibiców.

Współpracownik Kuleszy jest przekonany, że selekcjonerem reprezentacji Polski będzie obcokrajowiec. – Musiałbym nie znać prezesa Cezarego Kuleszy, żeby nie wiedzieć, że jego komentarze na temat zatrudnienia polskiego szkoleniowca to tylko zmylenie tropu. Niemal pewne jest, że prezes zatrudni obcokrajowca. Z tego co wiem, to związek kontaktował się między innymi z Paulo Bento, Roberto Martinezem i z Herve Renardem, który dobrze zareagował na telefon ze związku – powiedział.

– Ostatecznie trudno ferować, kogo wybierze prezes. Pamiętajmy, że potrafił, niczym królika z kapelusza, wyciągnąć w Jagiellonii Ireneusza Mamrota. Kulesza potrafi zaskoczyć – dodał.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE