Mbappe w Realu? Na drodze do transferu stanąć próbuje…prezydent Francji [WIDEO]

Data:

Kylian Mbappe wkrótce powinien zostać nowym piłkarzem Realu Madryt. Saga transferowa związana z jego przenosinami do Madrytu trwa już od bardzo dawna. Mbappe do tej pory skutecznie przekonywany był przez władze Paris Saint-Germain do pozostania nad Sekwaną.

Wczoraj w Pałacu Elizejskim w Paryżu doszło do kolacji, na której rozmawiano o potencjalnym pokoju w Strefie Gazy, gdzie trwa ostry konflikt. Z bliżej nieokreślonych powodów na spotkanie zaproszono też Mbappe.

Zdaniem „Foot Mercato” na kolacji prezydent Francji Emmanuel Macron i emir Kataru Tamim ben Hamad Al Thani usilnie próbowali nakłonić największą gwiazdę paryżan do pozostania w klubie. Autorytet prezydenta kraju miał wpłynąć na piłkarza, aby ten jeszcze raz przemyślał swoją przyszłość.

Media wyłapały, jak prezydent Macron mówi do Mbappe „znów wpakujesz nas w kłopoty”, co trudno było zinterpretować. Atmosfera panująca pomiędzy panami wydawała się znakomita.

Odejście króla strzelców ostatniego mundialu jest już praktycznie przesądzone. Aby transfer Mbappe do Realu nie doszedł do skutku, musiałoby wydarzyć się coś zupełnie nieoczekiwanego. I nawet ingerencja prezydenta kraju niewiele tutaj zmieni.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE