To nie Brazylia, to Arabia Saudyjska. Tak gra nasz grupowy rywal [WIDEO]

Data:

Nie tylko Polska rozgrywała mecz towarzyski. Arabia Saudyjska także mierzyła się ze sparingpartnerem. W sieci dostępne są akcje naszych grupowych rywali, które, cytując klasyka, robią wrażenie.

W środę mecze towarzyskie przed mundialem w Katarze rozgrywały zarówno Meksyk, jak i Polska. Nasza drużyna narodowa pokonała Chile 1-0, jednak Meksyk musiał uznać wyższość Szwecji, która wbiła zespołowi „Taty” Martino dwa gole., a ten odpowiedział zaledwie jednym trafieniem.

Swój mecz rozgrywała również Arabia Saudyjska, która mierzyła się z faworyzowaną Chorwacją. Ekipa z Bliskiego Wschodu uległa rywalom 1-0, jednak na murawie prezentowała się wyjątkowo dobrze.

W sieci dostępna jest nawet jedna z akcją, jaką przeprowadzili Saudyjczycy przeciwko Chorwatom. Na nagraniu widać dużą klasę podopiecznych Herve Renarda.

Arabia Saudyjska gra z polotem

Na dostępnym w sieci filmie widzimy akcję, jaką skonstruowali Saudyjczycy. Imponuje błyskawiczna wymiana podań oraz technika użytkowa naszych grupowych rywali, z którymi zmierzymy się podczas mundialu w Katarze. Akcja zakończyła się wprawdzie nieudanym strzałem na bramkę, aczkolwiek należy docenić finezyjny sposób jej rozegrania. Takich akcji brakowało Polakom podczas towarzyskiego starcia z Chile.

Ostatecznie Chorwacja w wyjazdowym meczu pokonała Arabię Saudyjską 1-0. Jedynego gola dla aktualnych wicemistrzów świata zdobył Andrej Kramarić, piłkarz reprezentujący barwy niemieckiego Hoffenheim.

WYBRANE DLA CIEBIE