Tak padł zwycięski gol dla Arabii Saudyjskiej! Argentyna na kolanach [WIDEO]

Data:

Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2-1 w swoim pierwszym mundialowym meczu. Z tymi zespołami Polska będzie rywalizować podczas turnieju.

Tego nie spodziewał się nikt. Argentyna musiała uznać wyższość Arabii Saudyjskiej podczas swojego pierwszego meczu na mundialu w Katarze. Zawodnicy z Bliskiego Wschodu wygrali 2-1, chociaż początkowo przegrywali 1-0.

Bramkę dla Argentyny zdobył Lionel Messi z rzutu karnego w 10. minucie gry, natomiast po przerwie dwa gole zanotowali Saudyjczycy: Al Shehri oraz ad Dausari. Ten drugi zdobył fantastyczną bramkę, która ostatecznie dała triumf jego zespołowi.

Arabia Saudyjska pokonuje Argentynę. Sensacja podczas mundialu w Katarze

Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej to coś, czego nie przewidywał nikt. Nie spodziewał się tego również nasz zespół, który o godzinie 17:00 zagra z Meksykiem. Polscy kibice przewidywali gładkie zwycięstwo z Arabami, tymczasem okazuje się, że może być o to bardzo trudno.

Dziś przekonał się o tym Lionel Messi i spółka, którzy musieli, niespodziewanie uznać wyższość rywali z Bliskiego Wschodu. Dobitnie obrazuje to nagranie zamieszczone w sieci przez TVP Sport. Widać na nim końcowy gwizdek sędziego i rozpacz Argentyńczyków, którzy przegrywają swój pierwszy mecz podczas mundialu w Katarze.

WYBRANE DLA CIEBIE