Wiadomo, kto skomentuje finał mundialu na antenie TVP! To będzie piękne

Data:

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu Meczyki.pl, podał, kto skomentuje finał mundialu na antenie TVP. To będzie piękna historia.

Kto skomentuje finał mundialu w Katarze? Nad tym zastanawiają się wszyscy kibice, którzy oglądają mistrzowskie zmagania na Bliskim Wschodzie.

Spotkania rozgrywane w Katarze transmitowane są przez telewizję TVP zarówno na jej głównych kanałach, jak i dedykowanym sportowym programie – TVP Sport.

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu Meczyki.pl, zdradził, kto – decyzją Marka Szkolnikowskiego, szefa TVP Sport – skomentuje finałowe starcie podczas czempionatu w Katarze. To dobre wieści dla kibiców.

Kto skomentuje finał mundialu w Katarze? Dariusz Szpakowski!

Jak przekazał Tomasz Włodarczyk, komentatorem głównym finału mistrzostw świata w Katarze będzie… Dariusz Szpakowski – czytamy na facebookowym profilu „Krótka Piłka”.

Tydzień temu w serwisie brameczki.pl informowaliśmy o decyzji Dariusza Szpakowskiego, który podkreślał, że mistrzostwa w Katarze będą jego ostatni mundialem w komentatorskiej karierze.

– Mogę powiedzieć, że to jest mój ostatni mundial. Wprawdzie Ancelotti mówi, że jest jeszcze za młody na pracę z reprezentacją, ale ja tego o sobie nie powiem. Myślę, że to już jest taki czas i pora, żeby weszło młode, zdolne, utalentowane pokolenie, które da nam entuzjazm i wiarę w to, że poprowadzi biało-czerwonych do sukcesu – powiedział Dariusz Szpakowski.

WYBRANE DLA CIEBIE