Legendarny klub włącza się do walki o Ronaldo! To byłaby sensacja

Data:

Sensacyjne doniesienia o Cristiano Ronaldo. Zawodnik, który od kilku tygodni pozostaje wolnym agentem, znalazł się na radarze legendarnego klubu.

Cristiano Ronaldo jest wolnym zawodnikiem po tym, jak Manchester United zdecydował się rozwiązać z nim umowę. Portugalczyk udzielił bowiem mocnego wywiadu, w którym skrytykował władze „Czerwonych Diabłów” oraz szkoleniowca angielskiego klubu.

Włodarze klubu z Premier League nie mieli więc wyjścia i – chcąc zachować twarz – musieli podjąć radykalne kroki. W ostatnim czasie Ronaldo przebywał w Katarze, gdzie wspólnie z reprezentacją Portugalii walczył o finał turnieju. Ostatecznie Portugalczycy pożegnali się z turniejem na etapie ćwierćfinału.

Wraz z odpadnięciem Portugalii z turnieju odżyły spekulacje dotyczące transferu Ronaldo. Okazuje się, że do walki o gwiazdora włączył się legendarny klub.

Cristiano Ronaldo zwiąże się z legendarnym klubem? Są na to spore szanse

Brytyjskie media podają, że usługami Ronaldo zainteresowany jest londyński Arsenal. Kanonierzy chcieliby pozyskać Portugalczyka i zastąpić nim kontuzjowanego Gabriela Jesusa. Brazylijczyk wrócił bowiem z mundialu w Katarze z urazem, który wyklucza go z gry na dłuższy czas.

– Ponieważ portugalski napastnik wciąż szuka drużyny, która występuje w Europie, północny Londyn może być idealnym domem dla doświadczonego napastnika – podaje serwis goal.com.

Niewykluczone więc, że już niebawem w mediach gruchnie wiadomość, iż Ronaldo zwiąże się z zespołem prowadzonym przez Mikela Artetę. Ekipa z Londynu jest obecnie liderem angielskiej Premier League.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE