Gwiazdor Maroko chce odejść ze swojego klubu. Duży transfer wisi w powietrzu!

Data:

Hakim Ziyech, zawodnik Chelsea Londyn i reprezentacji Maroko, chce zmienić barwy klubowe. Do transferu miałoby dojść już w zimie.

Hakim Ziyech to jedna z gwiazd tegorocznego mundialu w Katarze. Zawodnik wraz z reprezentacją Maroko awansował do półfinału mistrzostw świata, co było prawdziwą sensacją. Piłkarz zrobił dobre wrażenie, dlatego nie dziwi, że budzi zainteresowanie innych klubów.

Serwis calciomercato.com podaje dodatkowo, że Ziyech chce odejść ze swojego obecnego klubu, czyli Chelsea Londyn. Zawodnik miał podjąć decyzję i – jak podają Włosi – „szuka drogi ucieczki”.

Nowym kierunkiem transferowym Marokańczyka ma być właśnie Italia. Jeden z dużych klubów występujących w Serie A wyraził już chęć pozyskania zawodnika. Problemem mogą być jednak oczekiwania finansowe gwiazdora afrykańskiej reprezentacji.

Ziyech chce zmienić klub. AC Milan gotów do rozmów

– Hakim Ziyech szuka drogi ucieczki z Chelsea i liczy, że uda mu się w styczniu dołączyć do Milanu. Jego oczekiwania finansowe nie ułatwiają jednak przeprowadzenia transakcji – podaje serwis calciomercato.com.

Ziyech oczekuje podobno pensji, która opiewa na 7-8 milionów rocznie, co dla Milanu jest zbyt wysoką kwotą. Włosi zamierzają więc negocjować zarobki Marokańczyka. Problem jednak w tym, że nie są w stanie zaoferować mu nawet sześciu milionów w skali roku.

Skrzydłowy reprezentacji Maroko nie czuje się jednak najlepiej w Londynie, dlatego jest zdeterminowany, by odejść z klubu. Być może nawet kosztem niższej wypłaty.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE