Real Madryt sprzątnie Liverpoolowi zawodnika sprzed nosa. Astronomiczna oferta!

Data:

Dziennikarze stacji Caldena Ser podają, że Real Madryt szykuje się do transferowej ofensywy. Jude Bellingham, reprezentant Anglii, znalazł się na celowniku „Królewskich”. Ekipa ze stolicy Hiszpanii jest gotowa złożyć za piłkarza Borussii Dortmund astronomiczną ofertę.

Jude Belingham to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Rewelacyjny, 19-letni piłkarz Borussii Dortmund i reprezentacji Anglii to fenomenalny talent, ale i rozsądny, ułożony młody mężczyzna. Nie dziwi więc, że biją się o niego największe kluby.

W ostatnich tygodniach angielskie media donosiły, że Bellingham jest o krok od związania się umową z FC Liverpool. Juergen Klopp jest wielkim orędownikiem talentu młodego Anglika i chciałby ulokować go w podstawowej jedenastce swojego zespołu.

Dziennikarze stacji Caldena Ser podają jednak, że na ostatniej prostej do wyścigu po utalentowanego nastolatka włączył się Real Madryt. „Królewscy” nie chcą bawić się w półśrodki i szykują podobna astronomiczną ofertę.

Real Madryt sprzątnie zawodnika Liverpoolowi?

Dziennikarze wspomnianego medium informują, że Real Madryt już w przyszłym roku zamierza złożyć Borussii Dortmund konkretną ofertę. „Królewscy” wyłożą na stół okrągłe 100 milionów euro, a samemu zawodnikowi zaproponują pięcioletnią umowę. Bellingham miałby zarabiać w Madrycie 12 milionów euro netto w ciągu roku.

Czy FC Liverpool będzie w stanie podjąć rękawicę rzuconą przez Real? To może być bardzo trudne. Zwłaszcza, że „The Reds” biją się o Enzo Fernandeza, czyli rewelacyjnego Argentyńczyka reprezentującego barwy Benfiki Lizbona. Pierwsza oferta za tego piłkarza została już zresztą odrzucona przez portugalski klub. Więcej TUTAJ.

Jude Bellingham jest natomiast we wspaniałej sytuacji. Piłkarz wydaje się jednak rozsądnym młodym człowiekiem, dlatego z pewnością na chłodno przeanalizuje całą sytuację i podejmie najlepszą ze swojej perspektywy decyzję. Zdaniem niektórych dziennikarzy, będą nią przenosiny do Madrytu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE