Niespodziewane informacje ws. Bednarka. Lada dzień może odejść z Aston Villi

Data:

Niespodziewane informacje ws. Jana Bednarka. Okazuje się, że przygoda polskiego obrońcy z Aston Villą lada moment może dobiec końca.

W letnim okienku transferowym Jan Bednarek zmienił klub i przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Aston Villi. Opuścił tym samym Southampton FC, do którego przed kilkoma laty przeniósł się z Lecha Poznań.

Jakiś czas po transferze do Aston Villi Polak udzielił szczerego wywiadu dla serwisu Meczyki.pl. Podczas rozmowy przyznał, że transfer był mu potrzebny, ponieważ w Southampton czuł się źle, przede wszystkim psychicznie. Musiał więc zmienić otoczenie. – Byłem jak zombie, nic nie sprawiało mi radości – powiedział wprost Jan Bednarek.

Teraz pojawiły się niespodziewane informacje dotyczące przyszłości Bednarka. Okazuje się bowiem, że zawodnik może niebawem opuścić Aston Villę.

Zaskakujące informacje ws. Bednarka. Opuści Aston Villę?

The Telegraph informuje, że Jan Bednarek w każdej chwili może zakończyć swoją przygodę z klubem z Birmingham. Co ciekawe, wcale nie chodzi o fakt, iż Polak rozegrał w barwach Aston Villi zaledwie dwa mecze ligowe i jest z tego powodu niezadowolony.

Ściągnąć z powrotem chce go bowiem Southampton FC, które znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. „Święci” plasują się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli i na gwałt potrzebują wzmocnień w linii defensywnej. Bednarek jest natomiast zawodnikiem sprawdzonym, doświadczonym, a przede wszystkim nie trzeba za niego wykładać gotówki. Klub po prostu skróciłby wypożyczenie.

Na ten moment są to jedynie medialne doniesienia, jednak należy traktować je poważnie. Ciekawe, co na to sam Bednarek, który – jak wspominaliśmy wcześniej – jeszcze niedawno przyznawał, że źle czuje się w Southampton.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE