Wielkie pieniądze za napastnika z polskiej ekstraklasy! Stal Mielec się obłowi

Data:

Said Hamulic lada dzień odejdzie ze Stali Mielec. Prezes tego klubu, Jacek Klimek, ujawnił kwotę, za jaką zostanie sprzedany napastnik.

Said Hamulic to rewelacja polskiej ekstraklasy. Rosły, dobrze zbudowany napastnik pojawił się na naszych boiskach w zasadzie znikąd i z miejsca zaczął siać postrach wśród obrońców. Stal Mielec zrobiła doskonały interes ściągając go z ligi litewskiej.

Bośniak z holenderskim paszportem zanotował w rundzie jesiennej 17 spotkań w polskiej ekstraklasie. Zdobył w nich 9 bramek, co z miejsca zwróciło uwagę skautów zagranicznych klubów.

Głos ws. potencjalnego transferu napastnika zabrał Jacek Klimek, prezes Stali Mielec, który nie ma złudzeń. Jego zdaniem zawodnik odejdzie z klubu, aczkolwiek nie za przysłowiowe „frytki”.

Said Hamulic zostanie sprzedany za wielkie pieniądze

Klimek przyznaje wprost, że Hamulic jest rozchwytywany przez europejskie kluby. Stal Mielce odrzuciła zresztą niedawno jedną z ofert. – Said jest rozchwytywany w Europie. Codziennie negocjujemy jego transfer, nawet dziś odmówiłem klubowi z Francji – powiedział włodarz mieleckiego klubu w rozmowie z portalem hej.mielec.pl.

Prezes Stali podkreśla, że Said Hamulic zostanie sprzedany za minimum 2,5 miliona euro, co jak na polskie realia stanowi pokaźną kwotę.

– Chcielibyśmy go zatrzymać, ale to nie będzie łatwe, tym bardziej, że patrząc na Saida widać, że od czasu do czasu myślami znajduje się już w innych miejscach. Oczekujemy za niego 2,5 mln euro i obecnie otrzymaliśmy jedną taką ofertę, która być może niebawem ujrzy światło dzienne. Nie wszystko trafi jednak do nas, bo musimy zapłacić jeszcze jedną ratę do jego poprzedniego klubu z Litwy, a dodatkowo 30% całej sumy trafi również w to miejsce. Dodając do tego podatek, wyjdzie ok. miliona euro zysku – oświadczył.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj