Lech Poznań będzie miał nowego napastnika. Grał w Juventusie i Empoli [WIDEO]

Data:

Arnel Jakupović, austriacki napastnik, już niebawem podpisze kontrakt z Lechem Poznań. Zawodnik występował wcześniej m.in. w Juventusie Turyn oraz Empoli.

Lech Poznań niedawno przedłużył umowę ze swoim kapitanem, występującym w ataku, Mikaelem Ishakiem, ale i tak chce pozyskać jeszcze jednego napastnika. Wiele wskazuje na to, że już niebawem te plany się zmaterializują.

Serwis internetowy telewizji TVP Sport podaje bowiem, że Lech Poznań prowadzi zaawansowane rozmowy z Arnelem Jakupoviciem, austriackim piłkarzem, który występuje w linii ofensywnej. Zawodnik jest obecnie graczem słoweńskiej drużyny NK Domżale.

Austriak ma 24 i ciekawą przeszłość za sobą. Zaliczył bowiem kilka poważnych klubów i znów ma chrapkę na powrót do wielkiej piłki. Transfer do Lecha Poznań miałby mu w tym pomóc.

Arnel Jakupović blisko Lecha Poznań

Arnel Jakupović w obecnych rozgrywkach zanotował 21 spotkań dla NK Dożmale. Zdobył w nich cztery i zaliczył aż osiem asyst. Jest to więc całkiem ciekawy dorobek, który z pewnością imponuje przedstawicielom poznańskiego Lecha.

Jakupović, który w swojej karierze grał m.in. dla Juventusu Turyn (Primavera), Empoli, Sturmu Graz czy Austrii Wiedeń, miałby dołączyć do Lecha już podczas zimowego okienka transferowego. Finalizacja zainicjowanych rozmów zależy jednak od kwoty, której za swojego zawodnika zażądają Słoweńcy.

Austriak, oprócz występów na arenie klubowej, ma także doświadczenie reprezentacyjne. Grał bowiem dla austriackich drużyn młodzieżowych. Wystąpił w 50 meczach w różnych kategoriach wiekowych.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE