Enzo Fernandez wykonał tajemniczy gest po golu. Dał jasny sygnał ws. transferu! [WIDEO]

Data:

Enzo Fernandez zdobył gola dla Benfiki Lizbona w meczu Pucharu Portugalii. Zaraz po tym wykonał wymowny gest.

Enzo Fernandez został wybrany najlepszym młodym piłkarzem mundialu w Katarze. Argentyńczyk ma za sobą bardzo udany turniej, w trakcie którego pokazał, iż pomimo młodego wieku jest niezwykle klasowym piłkarzem.

Zawodnik, co zresztą zrozumiałe, zwrócił uwagę wielu zagranicznych klubów. O piłkarza wciąż walczą giganci europejskiego futbolu. Media podają, że ofertę za Fernandeza złożył FC Licerpool, jednak Benfica Lizbona odrzuciła propozycję. Zakusy czynią także Chelsea Londyn oraz Real Madryt.

Co zrobi piłkarz? Tego nie wiadomo. Niektórzy kibice wskazują jednak, że Fernandez uchylił rąbka tajemnicy podczas ostatniego meczu Benfiki Lizbona z Varzim SC w Pucharze Portugalii.

Enzo Fernandez z wymownym gestem ws. transferu

W meczu z Varzim SC zdobył dla swojego zespołu gola. Niedługo po tym kamery uchwyciły wymowny gest, który wykonał Argentyńczyk. Zdaniem kibiców jest to odniesienie do potencjalnego, zapowiadanego przez media transferu.

Co takiego zrobił Enzo Fernandez? Piłkarz po strzeleniu bramki wskazał na herb Benfiki na koszulce i dał do zrozumienia – tak twierdzą fani – że nigdzie się nie wybiera i w najbliższym czasie pozostanie w stolicy Portugalii.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE