Klub z Ligue 1 chce kupić Hamulicia! Lada dzień wpłynie oferta

Data:

Said Hamulić, napastnik Stali Mielec, znalazł się na celowniku klubu z Ligue 1. Już niebawem na stole wyląduje oferta.

Said Hamulić to obecnie najlepszy strzelec polskiej ekstraklasy. Zawodnik strzelił 9 bramek i wyrósł na jednego z najlepszych zawodników naszej ligi. Bośniak z holenderskim paszportem jest silny, dobrze zbudowany, a swoją grą udowadnia, że transfer do silniejszej ligi zdecydowanie go nie przerośnie.

W mediach przewijają się nazwy klubów, które potencjalnie mogłyby zatrudnić Hamulicia. Wśród nich są m.in.: Spezia Calcio, Cremonese, a także Celtic Glasgow. Teraz pojawiła się nowa informacja.

Okazuje się bowiem, że zainteresowanie Hamuliciem wyraża klub Ligue 1. Lada dzień na stole Stali Mielec może wylądować wysoka oferta transferowa.

Said Hamulić może stać się bohaterem dużego transferu. Oferta z Ligue 1 lada dzień na stole

Jacek Klimek, prezes Stali Mielec, podkreśla, że klub chce za swojego zawodnika 2,5 miliona euro. Taką kwotę może wyłożyć klub z Ligue 1, czyli Toulouse FC, który wyraża zainteresowanie Bośniakiem. Pisze o tym serwis weszło.com.

– Według naszych ustaleń mocno zainteresowana Bośniakiem jest jednak francuska Toulouse FC. Tuluza to beniaminek Ligue 1 z bogatymi inwestorami za sterami – czytamy.

Hamulić ma przed sobą ciekawe perspektywy bowiem oprócz transferu niebawem czeka go inny zaszczyt. Piłkarz ma otrzymać powołanie do reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE