„Marca”: dwa kluby walczą o Messiego! Gigantyczne pieniądze na stole

Data:

Hiszpański dziennik Marca podaje, że o Leo Messiego dwa kluby. Na stole leżą gigantyczne pieniądze.

W czerwcu tego roku wygasa umowa, którą Leo Messi zawarł z PSG. Nie wiadomo czy Argentyńczyk zdecyduje się przedłużyć kontrakt zwłaszcza, że walczą o niego inne kluby. Tak informują hiszpańskie media.

Nowe informacje w tej sprawie przekazuje Marca, która potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że Messiego chciałby ściągnąć do siebie saudyjski klub Al Hilal. Władze klubu oferują mistrzowi świata pensję w wysokości 300 milionów euro rocznie.

To jednak nie jedyny klub, który chce pozyskać napastnika PSG. Marca podaje, że do gry włączył się kolejny potencjalny pracodawca Argentyńczyka.

Marca: dwa kluby walczą o Leo Messiego

Marca informuje, że oprócz Al Hilal chrapkę na Messiego ma inny saudyjski klub, czyli Al Ittihad, który gotów jest przedstawić kontrofertę. Hiszpańskie medium podaje, że Argentyńczyk mógłby zarobić tam nawet 350 milionów euro rocznie.

Nie wiadomo na co zdecyduje się Messi, ale wiele wskazuje na to, że przeniesie się do Arabii Saudyjskiej. Wielu ekspertów twierdzi bowiem, że były gracz FC Barcelony ostatecznie skusi się na gigantyczną pensję.

Warto pamiętać, że od niedawna w lidze saudyjskiej występuje Cristiano Ronaldo, który związał się z Al Nassr. Portugalczyk zarabia tam 200 milionów euro w skali roku.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE