Szymon Włodarczyk może odejść z Górnika za wielką kasę. Będą go obserwować dwa wielkie kluby

Data:

W niedzielę o godzinie 15 lokalnego czasu Górnik Zabrze rozegra kolejny mecz towarzyski w tureckim Belek. To wielka chwila dla Szymona Włodarczyka, ponieważ będą go obserwować dwa wielkie kluby.

Szymon Włodarczyk to młody talent, który przeniósł się z Legii Warszawa do Górnika Zabrze podczas letniego okienka transferowego. W zespole „Wojskowych” napastnik miał niewielkie szanse na grę, dlatego zdecydował się opuścić stolicę.

Syn byłego gracza Legii Piotra Włodarczyka przeniósł się na Śląsk i wzmocnił wspomnianego Górnika Zabrze. Miał udane wejście do drużyny, a z meczu na mecz jego pozycja w zespole rosła.

Niedawno pojawiły się informacje, że Włodarczyk budzi zainteresowanie zagranicznych klubów. Potwierdzał to nawet Fabrizio Romano, czyli włoski dziennikarz specjalizujący się w rynku transferowym.

Szymon Włodarczyk na celowniku dwóch gigantów

Chrapkę na Włodarczyka mają m.in. Anderlecht Bruksela, SC Freiburg czy Celtic Glasgow. Dodatkowo, jak podaje Piotr Koźmiński z serwis WP Sportowe Fakty, podczas niedzielnego sparingu Górnika Zabrze z japońskim Sanfrecce Hiroszima obserwować go będą wysłannicy dwóch wielkich klubów.

Mowa o zespołach występujących w tureckiej ekstraklasie, czyli Galatasaray Stambuł oraz Fenerbahce Stambuł. – Tureckie media doniosły, że na niedzielny mecz Górnika wybierają się też wysłannicy miejscowych gigantów. Skauci Fenerbahce i Galatasaray mają usiąść na trybunach głównie po to, aby zobaczyć co pokaże młody Polak – pisze Koźmiński.

Dziennikarz dodaje również, że obecnie Górnik Zabrze wycenia swojego napastnika na 5 milionów euro. Oznacza to, że w przypadku ewentualnego transferu zgarnie całkiem pokaźną sumę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE