Był królem strzelców el. Ligi Mistrzów. Teraz przechodzi do Wisły Kraków

Data:

Wisła Kraków dopina właśnie duży jak na polskie warunki transfer, a na pewno duży jak na warunki pierwszoligowca. Niedługo piłkarzem „Białej Gwiazdy” powinien zostać Billel Omrani, urodzony we Francji reprezentant Algierii. 

Doświadczony napastnik posiada naprawdę ciekawe CV. Zdołał rozegrać 10 meczów w barwach Olympique Marsylia i strzelił w nich nawet jednego gola. Swój najlepszy czas przeżywał jednak w Rumunii, gdzie dla CFR Cluj zdobył 47 bramek w 209 spotkaniach. Omrani został też królem strzelców kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2019/2020.

Omrani to wielokrotny młodzieżowy reprezentant Francji i jednokrotny reprezentant dorosłej reprezentacji Algierii. W barwach afrykańskiej kadry zadebiutował w towarzyskim pojedynku z Iranem, który odbył się w czerwcu 2022 roku.

O całej sytuacji poinformował dziennikarz Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”. Jego zdaniem 30-latek przyleci w weekend do Krakowa i podpisze kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku, na mocy którego zarabiać będzie zaledwie… dwa tysiące euro miesięcznie.

W umowie zawarte będą jednak duże, atrakcyjne bonusy, uzależnione od postawy piłkarza. Jeżeli będzie strzelał bramki i pomoże Wiśle wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, to zgarnie za to godne pieniądze.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE