Messi udzielał wywiadu, nagle wszedł trener Chorwacji. Wymowna scena po meczu [WIDEO]

Data:

Do sieci trafiło wymowne nagranie zarejestrowane po meczu Argentyny z Chorwacją w półfinale mundialu. Chodzi o moment, w którym wywiadu udzielał Leo Messi.

Reprezentacja Argentyny pokonała Chorwację w meczu półfinału mundialu w Katarze. Zespół z Ameryki Południowej zdemolował swoich europejskich rywali 3-0. Gole dla podopiecznych Lionela Scaloniego zdobywali: dwukrotnie Alvarez oraz Leo Messi z rzutu karnego.

Dzięki zwycięstwu nad Chorwacją Argentyna spełniła swój sen i awansowała do finału światowego czempionatu. Teraz oczekuje na rywala, z którym przyjdzie się jej zmierzyć. Wszystko zależy od wyniku meczu Francja-Maroko, który zostanie rozegrany w środę.

Po zakończonym spotkaniu Argentyńczycy świętowali swój triumf. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak Leo Messi udziela wywiadu dla mediów. W pewnym momencie obok niego staje selekcjoner reprezentacji Chorwacji, a Argentyńczyk zachowuje się w wymowny.

Wymowne nagranie z Messim i trenerem Chorwatów

Na nagraniu, które jest dostępne w sieci widać moment, w którym Leo Messi udziela wywiadu. W pewnym momencie obok niego pojawia się trener Chorwatów Zlatko Dalić. Argentyńczyk przerwał rozmowę i podał rękę trenerowi oddając mu szacunek.

Leo Messi podczas obecnego turnieju zdobył już pięć bramek. Prowadzi w klasyfikacji strzelców.

WYBRANE DLA CIEBIE