Szymon Marciniak sędziował mecz drużyny Krychowiaka. Tylko spójrzcie na jego zachowanie [WIDEO]

Data:

Szymon Marciniak poprowadził mecz ligi Arabii Saudyjskiej, w którym zmierzyły się ze sobą zespoły Al Shabab-Al-Ittihad FC. Polak musiał podjąć ważną decyzję w trakcie spotkania.

Szymon Marciniak wciąż rozwija swoją sędziowską karierę. O Polaku głośno zrobiło się na całym świecie po tym, jak sędziował finał mistrzostw świata pomiędzy Argentyną a Francją.

Następnie, korzystając z przerwy w polskiej ekstraklasie, poprowadził mecz w Egipcie, a teraz zawitał do ligi Arabii Saudyjskiej. Szymon Marciniak sędziował spotkanie tamtejszej ekstraklasy pomiędzy Al Shabab a Al-Ittihad FC. Warto pamiętać, że w pierwszej z drużyn występuje Grzegorz Krychowiak.

Mecz zakończył się remisem 1-1, a Grzegorz Krychowiak rozegrał pełne 90 minut. Pomocnik drużyny Al Shabab nie wyróżnił się jednak niczym szczególnym. W przeciwieństwie do Marciniaka, który zaliczył udane zawody.

Szymon Marciniak sędziował mecz ligi saudyjskiej. Tylko spójrzcie jego reakcję

Szymon Marciniak musiał podjąć ważną decyzję w pierwszej części spotkania. Musiał zdecydować o przyznaniu rzutu karnego dla Al Shabab. Polski arbiter nie zawahał się ani sekundy i podyktował rzut karny. Zresztą zobaczcie sami (od 0:44):

Pozostałe decyzje Marciniaka również nie budziły kontrowersji. Polak sędziował pewnie i zdecydowanie. Nie dawał sobie wejść na głowę, dlatego może zapisać mecz do udanych.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE