Szczęsny zawalił tego gola? Od tego zaczęła się klęska Juventusu z Napoli [WIDEO]

Data:

Wojciech Szczęsny meczu z SSC Napoli z pewnością nie zapamięta najlepiej. Bramkarz „przyjął” bowiem pięć bramek, a jego Juventus Turyn został zdemolowany przez rywala.

Mecz na szczycie włoskiej Serie A zakończył się zwycięstwem SSC Napoli nad Juventusem Turyn aż 5-1. Piłkarze z Neapolu nie dali rywalom szans na pozytywny rezultat i nawet, gdy ci zdobyli gola kontaktowego, nie mieli dla nich litości.

Ostatecznie wbili im aż pięć bramek. Dla nas sytuacja jest o tyle bolesna, iż w bramce Juventusu stał Wojciech Szczęsny, czyli nasz niedawny mundialowy bohater. Tym razem „Szczena” był bezradny.

Niektórzy twierdzą nawet, że Polak zawalił pierwszego gola, od którego zaczęła się późniejsza klęska Juventusu Turyn.

Szczęsny zawalił tego gola? Od niego zaczęła się klęska „Starej Damy”

Pierwszy gol dla SSC Napoli padł już w 14. minucie spotkania. Wówczas piłkę do bramki Juventusu Turyn skierował Victor Osimhen. Część kibiców uważa, że błąd przy tym trafieniu popełnił Wojciech Szczęsny.

Zanim bowiem Osimhen skierował piłkę do siatki Szczęsny niefortunnie odbił strzał oddany przez Gruzina Kwaracchelię. Polak zrobił to na tyle pechowo, iż piłka znalazła się na głowie Nigeryjczyka, który otworzył wynik meczu. Wyglądało to tak:

Później poszło już „z górki”. Ostatecznie Napoli zwyciężyło aż 5-1. Asystę przy golu dla Juventusu zaliczył Arkadiusz Milik. Możecie ja zobaczyć klikając w pierwszy link poniżej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE