Oskar Zawada z kolejnym golem w A-League! Polak wspina się w tabeli strzelców

Data:

Oskar Zawada, zawodnik Wellington Phoenix FC, strzelił kolejnego gola w lidze australijskiej A-League. Nasz rodak powoli wyrasta na jednego z najlepszych zawodników w tych rozgrywkach.

Oskar Zawada to prawdziwy piłkarski obieżyświat. Nasz rodak występował m.in. w Niemczech czy Holandii, a także w Polsce. Teraz reprezentuje barwy nowozelandzkiego Wellington Phoenix, czyli drużyna, która uczestniczy w rozgrywkach australijskiej A-League.

Polak wyrasta na bohatera ligi australijskiej. Strzela regularnie i zbiera bardzo dobre recenzje. Ostatnio kolejny raz trafił do bramki rywali. Było to jego piątek trafienie w siódmym meczu w barwach Wellington Phoenix.

Tym razem Zawada „ukąsił” zespół Brisbane Roar. Co ciekawe, był to jedyny gol w meczu. Zawada wykorzystał dobre podanie w pole karne, a następnie głową posłał piłkę do siatki.

Niektórzy twierdzą, że Oskar Zawada powinien otrzymać powołanie do reprezentacji Polski. Piłkarz wygląda bowiem naprawdę dobrze, do tego imponuje warunkami fizycznymi. Czy Waszym zdaniem kolejny selekcjoner da mu szansę?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE