Aleksandar Mitrović strzelił karnego, ale sędzia go nie uznał. Kuriozalna sytuacja

Data:

Aleksandar Mitrović może pluć sobie w brodę. Napastnik Fulham zdobył gola z rzutu karnego w meczu przeciwko Newcastle United, jednak sędzia, słusznie zresztą, go nie uznał. Dlaczego?

Newcastle United mierzyło się dziś na własnym stadionie z zespołem Fulham. Spotkanie zakończyło się triumfem ekipy „Srok”, która zwyciężyła 1-0. Jedynego gola zdobył w końcówce spotkania szwedzki napastnik Alexander Isak.

Mecz mógł jednak ułożyć się zupełnie inaczej. Kilkadziesiąt minut wcześniej, w drugiej połowie spotkania, doskonałą okazję mieli bowiem gracze z Londynu, którym arbiter przyznał rzut karny.

Do piłki podszedł najlepszy gracz Fulham Aleksandar Mitrović, jednak wszystko zakończyło się wyjątkowo kuriozalne, a gol z rzutu karnego nie został uznany przez sędziego.

Aleksandar Mitrović pozbawiony bramki z rzutu karnego

Mitrović podszedł do piłki, a następnie posłał ją do siatki rywali. Niestety, wykonując rzut karny piłkarz się potknął przez co dotknął futbolówki dwukrotnie przed oddaniem strzału. Pierwszy raz zrobił to rzecz jasna przypadkowo, w momencie gdy tracił równowagę.

Serb gola więc zdobył, jednak sędzia nie miał wątpliwości i nie uznał trafienia. Ostatecznie nadal mieliśmy więc rezultat remisowy. Mecz Newcastle rozstrzygnęło na swoją korzyść w 89. minucie gry po wspomnianym golu Isaka.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE