Jacek Góralski wprost o tym, kto powinien zostać selekcjonerem. To pierwsza taka deklaracja

Data:

Jacek Góralski, piłkarz reprezentacji Polski i niemieckiego VfL Bochum, zabrał głos ws. wyboru selekcjonera. Jego słowa są jednoznaczne.

Jacek Góralski do momentu kontuzji był jednym z podstawowych zawodników polskiej kadry. Piłkarz wystąpił m.in. w arcyważnym starciu ze Szwecją, które zdecydowało o awansie biało-czerwonych na mundial w Katarze.

Niestety, na turniej popularny „Góral” nie pojechał. Doznał bowiem kontuzji, która wyeliminowała go z mundialu. Piłkarz, co sam przyznawał w rozmowach z mediami, mocno przeżył ten fakt. Wcześniej liczył bowiem, że zagra podczas czempionatu w biało-czerwonej koszulce.

Niedawno Góralski odniósł się do zamieszania związanego z wyborem selekcjonera. Piłkarz zdecydował się na jednoznaczną deklarację w tej sprawie.

Jacek Góralski wprost o wyborze selekcjonera reprezentacji Polski

Góralski przyznał wprost, że jego zdaniem selekcjonerem biało-czerwonych powinien być Polak. Zawodnik niemieckiego VfL Bochum przyznał jednocześnie, że nie wie, jaką decyzję podejmie prezes PZPN Cezary Kulesza.

– Kiedyś powiedziałem, że trenerem reprezentacji zawsze powinien być Polak. Jednak inne osoby o tym decydują. Zobaczymy, na kogo postawi prezes Kulesza. Mam nadzieję, że na jakiegoś polskiego trenera – powiedział piłkarz w rozmowie z TVP Sport.

To pierwsza taka deklaracja polskiego piłkarza ws. wyboru selekcjonera reprezentacji. Na tak odważną wypowiedź nie zdecydował się nawet kapitan naszej drużyny, Robert Lewandowski.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE