W PSG oddali szacunek Messiemu za triumf w MŚ. Kibice zwracają uwagę na minę Mbappe

Data:

Do sieci trafiło zdjęcie z przywitania Leo Messiego w ośrodku treningowym PSG. Kibice od razu zwrócili uwagę na minę Ethana Mbappe, brata Kyliana.

Ethan Mbappe to 15-letni brat Kyliana Mbappe. Młodzian niedawno rozpoczął treningi z pierwszą drużyną PSG, zadebiutował także w sparingu tego zespołu. Więcej TUTAJ. Obecnie nadal ćwiczy z pierwszym zespołem Paryżan.

Dzięki temu miał okazję wziąć udział w przywitaniu w Leo Messiego, który po triumfie z Argentyną w mistrzostwach świata, wrócił do Paryża. Argentyńczyk wziął udział w sesji treningowej w ośrodku PSG. Na miejscu zawodnicy zgotowali mu miłe powitanie.

Na Messiego czekał bowiem szpaler utworzony przez jego klubowych kolegów, w tym Ethana Mbappe. Kibice zwrócili uwagę na minę młodego piłkarza PSG.

Ethan Mbappe i jego mina hitem sieci. Tak zareagował na Messiego

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać powitanie Messiego w ośrodku treningowym PSG. Kibice natychmiast dostrzegli, że w szpalerze ustawiony jest Ethan Mbappe, brat Kyliana, który wraz z reprezentacją Francji musiał uznać wyższość Messiego i spółki w finale mundialu.

Fani żartowali z miny młodszego z braci Mbappe, która wyglądała, jakby 15-latek był nieco zły na Argentyńczyka. Zresztą, zobaczcie sami:

Gwoli sprawiedliwości: zdjęcie to najpewniej przypadek i po prostu niekorzystne ujęcie. Faktem jest jednak, iż Ethan Mbappe mocno dopingował swojego brata, który rywalizował z Argentyńczykami podczas finału światowego czempionatu. Zapewne mocno więc przeżył porażkę Francji z Albicelestes.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE