Nasz news. PGE FKS Stal Mielec traci pomocnika. Wkrótce odejdzie z klubu

Data:

Wszystko wskazuje na to, że PGE FKS Stal Mielec wkrótce straci jednego ze swoich zawodników. Chodzi o pomocnika, który do klubu przyszedł zaledwie pół roku temu i witamy był ze sporymi nadziejami.

Według najnowszych informacji Bogdan Vaštšuk już wkrótce odejdzie z PGE FKS Stali Mielec. W klubie z Solskiego 1 nie zagrzał długo miejsca, bo kontrakt podpisał zaledwie sześć miesięcy temu – w lipcu 2022 roku.

Z jego przyjściem do Mielca wiązano spore nadzieje. Jest to w końcu reprezentant Estonii, który w swojej karierze klubowej reprezentował barwy m.in. angielskiego Reading. Ostatnio grał w barwach estońskiej Levadii, którą szczególnie mogą kojarzyć kibice Wisły Kraków, bowiem kilkanaście lat temu właśnie ten zespół wyeliminował Białą Gwiazdę z eliminacji Ligi Mistrzów.

W Stali Mielec Bogdan Vaštšuk jednak nie wywalczył miejsca w podstawowym składzie. W PKO BP Ekstraklasie zagrał zaledwie w pięciu meczach, ale tylko raz w podstawowym składzie. Po raz ostatni na boisku pojawił się w przegranym 0:3 meczu z Widzewem Łódź.

PGE FKS Stal Mielec zajmuje obecnie 7.miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej zagra u siebie z Lechem Poznań. To spotkanie odbędzie się 27 stycznia.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE