Legia straci swojego gwiazdora. Josue jedną nogą poza klubem!

Data:

Josue, kapitan i najlepszy zawodnik Legii Warszawa, prawdopodobnie opuści klub. Słowa Jacka Zielińskiego, dyrektora sportowego „Wojskowych”, mówią wszystko.

Niedawno pisaliśmy o tym, iż Josue prawdopodobnie opuści Legię Warszawa. Kontrakt Portugalczyka wygasa bowiem w czerwcu, a klub nie ma możliwości finansowych, by zaoferować mu takie warunki, jakich oczekuje zawodnik.

Jacek Zieliński, dyrektor sportowy, podkreślał, że przedłużenie umowy z Josue i Filipem Mladenoviciem może być trudne i pozostawać poza zasięgiem „Wojskowych”. – Mamy w drużynie wielu istotnych zawodników, którzy wywierają ogromny wpływ na naszą grę. Mladenović i Josue należą do czołówki także za sprawą statystyk. Dużo wnoszą, ale musimy liczyć się z tym, że potrzebne nam będą potencjalne alternatywy – powiedział. Więcej TUTAJ.

Teraz Zieliński kolejny raz zabrał głos ws. gwiazdora Legii i kapitana zespołu. Jego słowa świadczą o tym, że rozgrywający jest już raczej jedną nogą poza drużyną.

Josue jedną nogą poza Legią Warszawa

Dyrektor sportowy Legii przyznaje, że agent Josue postawił klubowi warunki, które są absolutnie nie do zaakceptowania. Zieliński podkreśla, że nie byłby ich w stanie spełnić żaden polski klub, co przekreśla doniesienia o tym, iż Josue mógłby trafić do jednej z drużyn naszej ekstraklasy.

Agent Josue zna jego oczekiwania i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może ich spełnić żaden polski klub, w tym Legia. Takiego kontraktu jeszcze nie było i długo, długo nie będzie – powiedział Zieliński na kanale Prawda Futbolu.

Josue to w tym sezonie kluczowy zawodnik Legii. Obecnie wraz z zespołem przebywa w Turcji, gdzie przygotowuje się do kolejnej rundy w polskiej ekstraklasie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE