Legia pozbyła się go lekką ręką, teraz chcą go duże kluby. Szymon Włodarczyk blisko transferu?

Data:

Fabrizio Romano, włoski ekspert od rynku transferowego, podał niespodziewaną informację. Okazuje się, że Szymon Włodarczyk, napastnik Górnika Zabrze już niebawem może stać się bohaterem dużego transferu.

Szymon Włodarczyk to syn Piotra Włodarczyka byłego zawodnika m.in. Ruchu Chorzów oraz Legii Warszawa. Młody piłkarz do niedawna również reprezentował barwy „Wojskowych”, jednak ze względu na nikłe szanse na grę zdecydował się odejść.

Obecnie występuje w zespole Górnika Zabrze i radzi sobie całkiem nieźle. Jego dobre występy zostały dostrzeżone przez zagranicznych skautów. Jak donosi Fabrizio Romano, ekspert serwisu Meczyki.pl, Polaka obserwują duże kluby.

Legia Warszawa z całą pewnością może więc pluć sobie w brodę, a Górnik Zabrze zaciera ręce przed zbliżającym się transferem.

Szymon Włodarczyk na celowniku dużych klubów

Romano przyznaje, że młody „Włodar” budzi zainteresowanie dużych europejskich klubów. Chętnie widziałyby go u siebie np. belgijski Anderlecht Bruksela, Celtic Glasgow czy niemiecki SC Freiburg.

– Zobaczymy, co wydarzy się między styczniem a latem, ale na pewno to jest zawodnik warty uwagi – powiedział szczerze włoski ekspert.

Szymon Włodarczyk jest związany umową z Górnikiem Zabrze do czerwca 2025 roku. Jeżeli więc jakiś klub chciałby go pozyskać, musiałby zapłacić za napastnika kwotę odstępnego.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE