Josue może zostać w Legii Warszawa. Klub musi spełnić jeden warunek

Data:

Trwa saga związana z Josue. Czy rozgrywający definitywnie opuści Legię Warszawa po sezonie? Aby zatrzymać Portugalczyka klub musiałby spełnić jeden warunek.

Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii Warszawa, dawał jakiś czas temu do zrozumienia, że zatrzymanie Josue w klubie będzie niezwykle trudne. Portugalczyk zażądał bowiem wysokiej podwyżki, na którą klubu ze stolicy najzwyczajniej w świecie nie stać.

Wiele wskazuje więc na to, że rozgrywający, który prezentuje się naprawdę dobrze, opuści nie tylko Legię, ale i Polskę. Pomimo pojawiających się pogłosek trudno bowiem uwierzyć, że piłkarz mógłby trafić do innej drużyny z ekstraklasy.

Okazuje się jednak, że Legia ma cień nadziei na zatrzymanie zawodnika w zespole. Musiałaby spełnić jeden warunek, który dla „Wojskowych” może okazać się nie do przeskoczenia.

Josue może zostać w Legii. Czy klub spełni jego warunek?

W mediach pojawiły się spekulacje, że Josue zażądał od Legii zarobków w kwocie jednego miliona euro w skali roku. Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty przyznaje, że słyszał o tym, jednak według jego doniesień Portugalczyk zgodziłby się na niższą stawkę.

Dziennikarz twierdzi, że Josue zadowoliłaby 20% podwyżka, co z kolei wiązałoby się z zarobkami na poziomie „kilkuset tysięcy euro”. Koźmiński nie wskazuje dokładnej kwoty, aczkolwiek można się domyślać, że mówimy o 700-800 tysiącach.

Jest to więc warunek, który musiałaby spełnić Legia Warszawa chcąc zatrzymać piłkarza w swoim zespole. Czy Dariusz Mioduski sięgnie głębiej do kieszeni i zatrzyma swojego gwiazdora?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE