Julia Wieniawa zakochana w polskim piłkarzu? Tabloid podał szczegóły ich randki

Data:

Czy do świata polskich WAGs dołączy piękna aktorka Julia Wieniawa? Na razie za wcześnie na konkretną odpowiedź, ale jeden z kolorowych tygodników nie ma wątpliwości. Jej wybrankiem ma być znany polski piłkarz, który do niedawna był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski.

Julia Wieniawa zakończyła ostatnio długi związek. Jej partnerem przez ponad dwa lata był Nikodem Rozbicki, ale ostatnio oboje potwierdzili plotki o rozstaniu. Wygląda na to, że polski piłkarz szybko wziął się do pracy i nie chce pozwolić, by aktorka szybko wpadła w ramiona kolejnego mężczyzny.

Tym piłkarzem ma być Tymoteusz Puchacz. Ten temat grany był już dobrze ponad dwa lata temu, wtedy jednak Wieniawa nie przyjęła zalotów piłkarza. On mimo wszystko dalej kokietował ją w mediach społecznościowych, a internauci dopytywali o ewentualny związek. W końcu sama Wieniawa nie wytrzymała i powiedziała, że nic ich nie łączy. Do tego niedługo później zaczęła spotykać się z Rozbickim.

Tymoteusz Puchacz na randce z Julią Wieniawą?

Teraz plotki wróciły ze zdwojoną siłą. Dziennikarze tygodnika „Twoje Imperium” uważają, że Wieniawa i piłkarz mają się ku sobie. Według informatorów gazety, 24-latka i 23-latek bardzo się zbliżyli.

W gazecie możemy przeczytać, że ymoteusz nie odstępował jej na krok, wychodził za nią, nawet gdy szła zapalić papierosa. Gdy nadarzyła się okazja i zostali sami, doskonale się bawili, tańczyli przed lokalem, a w pewnym momencie aktorka utonęła w ramionach przystojnego piłkarza.

Czy to prawda? Tego dowiemy się pewnie w najbliższym czasie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

WYBRANE DLA CIEBIE