Najman przeszedł samego siebie. Zaatakował pięściami rywala podczas wywiadu [WIDEO]

Data:

Marcin Najman znów zszokował kibiców i swojego przeciwnika. „El Testosteron” ruszył na Adriana Ciosa, gdy ten udzielał wywiadu reporterce Super Expressu. Rywal Najmana szybko zasłonił jednak twarz i uderzenie nie zrobiło na nim wrażenia. Błyskawicznie pojawiła się również ochrona. Mam wideo z całego zajścia.

Przed nami druga gala nowej federacji Clout MMA. Gala odbędzie się już w najbliższą sobotę (28 października) w hali sportowej w Płocku. Jednym z ciekawszych zestawień tego wydarzenia powinna być walka Marcin Najman – Adrian Cios.

Dla Najmana ma to jednak być druga walka tego wieczoru. Wcześniej bowiem „El Testosteron” ma zmierzyć się z dużo lżejszym Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim. Z nim jednak ma bardzo poprawne relacje i na wszystkich konferencjach obaj panowie odnosili się do siebie z dużym szacunkiem.

Co innego jednak w drugim przypadku. Na linii Marcin Najman – Adrian Cios wyraźnie iskrzy. Już podczas poprzedniego ich spotkania Cios spoliczkował Najmana. Ten odpowiedział mu dwa dni później, gdy opluł Ciosa, a następnie doszło do mocnej przepychanki.

To nie był koniec. Kolejne ich starcie miało miejsce po konferencji, gdy obaj udzielali indywidualnych wywiadów dla mediów. Marcina Najman mocno zaatakował Adriana Ciosa, gdy ten rozmawiał z reporterką Super Expressu. Wszystko zostało nagrane i poniżej zamieszczamy wideo z całego zdarzenia.

– Uprzedzałem co się stanie jak będę miał Adriana Ciąga na wyciągnięcie ręki. Długo nie musiałem czekać – napisał w internecie Marcin Najman (pisownia oryginalna).

Do ich walki ma dojść już za dwa dni. Gala Clout MMA 2 odbędzie się w najbliższą sobotę w Płocku. Pay-per-view można kupić TUTAJ.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj