Co?! Marcin Najman zapowiada pojedynek ze Zbigniewem Bońkiem w 2024 roku! „To się wydarzy”

Data:

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał. Marcin Najman na swoim profilu w aplikacji X zapowiedział pojedynek ze Zbigniewem Bońkiem. Na szczęście obaj panowie nie będą bić się w klatce MMA. Najman i Boniek mają spotkać się na torze żużlowym, gdzie będą ścigać się na czas.

Medialny konflikt, jaki toczą Zbigniew Boniek i Marcin Najman jest znany od wielu lat. Popularny „Zibi” nie szczędził szpilek Najmanowi szczególnie, gdy ten był po swoich walkach. Głównie przegranych.

Marcin Najman nie pozostawał oczywiście dłużny. Nic więc dziwnego, że gdy kilka dni temu „El Testosteron” opublikował nagranie, w którym poinformował o planowanym pojedynku z Bońkiem, wielu kibiców nie uwierzyło. Dodajmy, że to miał być pojedynek żużlowy, a nie ten w oktagonie.

– Ma to być pojedynek rozgrywany w formie wyścigu na motocyklach żużlowych na jedno okrążenie na czas. Okazja do takiego wyścigu nadarzy się już niebawem, ponieważ na początku nowego sezonu – powiedział w swoim nagraniu Marcin Najman.

Teraz zawodnik Clout MMA poszedł o krok dalej. W swoich mediach społecznościowych opublikował bowiem grafikę, zapowiadającą żużlowy wyścig ze Zbigniewem Bońkiem. Co o tym wszystkim myślicie?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE