NEWS. Tede gotowy do walki z Peją! Twierdzi jednak, że Peja ma więcej do stracenia i odmówi

Data:

Czy dojdzie do walki Tede – Peja? Temat znowu rozgrzał się do czerwoności, bo głos zabrał jeden z raperów. Stawka pieniężna jest jasna. Tede do walki jest gotowy za milion euro, ale wątpi, żeby Peja się na to zgodził. Twierdzi bowiem, że to Peja ma więcej do stracenia.

Temat ewentualnej walki dwóch zwaśnionych raperów istnieje chyba tak długo, jak w Polsce istnieje zjawisko freak fightów. Kilka lat temu Peja zdradził nawet, że poprzez pośredników dostał wstępną propozycję walki we freakach, ale z niej nie skorzystał. Ponoć proponowano mu milion złotych.

Z kolei Tede w 2021 roku w programie Hejt Park w Kanale Sportowym przyznał, że kwota miliona euro mogłaby go skusić do podjęcia takiego wyzwania. – Za tyle to mogę tam wejść nawet bez okularów i w mordę dostać. – odpowiedział bez wahania raper. – Jednak nie wiem, czy to nie byłby problem, że Rychu nie jest zbyt rosły. – zastanawiał się.

Wracając jednak do teraźniejszości. W ostatnich dniach Tede udzielił wywiadu Szalonemu Reporterowi. Odpowiedział w nim m.in. na pytanie, czy dalej podtrzymuje swoją deklarację złożoną dwa lata temu w Hejt Parku. – Tylko jedna walka byłaby w moim przypadku możliwa. To walka z Rychem Peją – odpowiedział Tede.

Czy będzie walka Tede – Peja?

W tym samym wywiadzie raper jednak poddał w wątpliwość, by do takiej walki doszło. Jego zdaniem Peja nie chciałby się z nim zmierzyć na gali MMA. – On się na to nigdy nie zgodzi, bo on ma więcej do stracenia. Ja jestem lamusem z dobrego domu, który się nigdy nie bił. A w przypadku, kiedy on by dostał, byłby lucky punch, to co by się stało? – argumentował Tede.

Taka walka na pewno byłaby hitem, ponieważ stoi za nim długi i realny konflikt. Tede u Szalonego Reportera powiedział wprost, że darzy Peję nienawiścią. – Nie będę oszukiwał, że lubię Rycha Peję, bo go k..wa nienawidzę. Nie to, że mu źle życzę. Ale to jest po prostu zły człowiek. Sfrustrowany i zły człowiek.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE