Kogo na to stać? Tyle kosztuje kotlet schabowy w restauracji Roberta Lewandowskiego

Data:

Robert Lewandowski od ponad dziesięciu lat jest czołowym napastnikiem świata. Jest też wziętym biznesem, bo pieniądze zarobione na boisku później doskonale inwestuje w różne interesy. Jednym z nich jest restauracja NINE’s w Warszawie. Ceny tam jednak nie są dla każdego. Sprawdźcie zresztą sami.

Restauracja Nine’s na pewno robi wrażenie. To biznes, który Robert Lewandowski otworzył ponad dwa lata temu. Restauracja „Lewego” to połącznie eleganckiego lokalu, gdzie można spokojnie pójść na biznesowy lunch, czy na randkę ze swoją wybranką, jak również bar sportowy, gdzie z kolegami i koleżankami można obejrzeć mecz piłkarski.

Restauracja Nine’s Roberta Lewandowskiego ma szeroką ofertę w menu. Sam lokal mieści się w tzw. Browarach Warszawskich. przy ulicy Haberbuscha i Schielego 6. Można tam zjeść zarówno dania wykwintne i zdrowe, jak i te codzienne, jak rosół, kotlet schabowy, czy burgera z frytkami.

Nie jest tam jednak wcale drogo. Ile kosztuje kotlet schabowy w restauracji Roberta Lewandowskiego? Wcale nie jest tak drogo, jak mogłoby się wydawać. Otóż kotlet schabowy w zestawie z frytkami, miksem sałat, pomidorkami cherry, sosem vinaigrette i cytryną kosztuje 53 złote. Oczywiście w wielu lokalach można zjeść taniej, ale umówmy się, każdy myślał, że u „Lewego” raczej jest drożej.

Dodajmy, że jest to Schab rasy Złotnicka Pstra. Jest to więc wyższej jakości mięso. Do tego na pewno można polecić jeszcze rosół, który kosztuje 25 złotych.

Jak myślicie? Warto odwiedzić restaurację NINE’s Roberta Lewandowskiego?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE